ŁATWO, SZYBKO, DOSKONALE

Agencja marketingu internetowego

 

widoczni logo

Więcej na temat agencji na stronie: 
https://widoczni.com

 

Widoczni to agencja marketingowa z Poznania, działająca w branży od 1999 r. Jej specjalnością jest pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, ale oferuje również szeroki zakres usług związanych z reklamą i promocją firm w sieci. Jest certyfikowanym partnerem Google w zakresie reklam Adwords. Agencję tworzy zespół specjalistów z zakresu pozycjonowania, optymalizacji konwersji, Google Adwords, content marketingu oraz innych obszarów online marketingu.
Usługi agencji widoczni przeznaczone są dla różnego typu firm – do lokalnych pod duże korporacje.
Pośród usług agencji znajdują się:

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Jedną z najskuteczniejszych usług jest pozycjonowanie szerokie, które jest kompleksowym działaniem, opartym na frazach z długim ogonem. Współpraca z agencją rozpoczyna się analityką strony internetowej. Pozycjonowanie realizowane jest równocześnie z optymalizacją konwersji, dzięki temu pozycjonowanie prowadzi nie tylko do zbudowania dużej liczby odwiedzin, ale przede wszystkim do wygenerowania konwersji w postaci sprzedaży. Zobacz więcej na: https://widoczni.com/pozycjonowanie-stron/

Linki sponsorowane - kampanie reklamowe Google Adwords

Jako Google Partner z certyfikatami Adwords, agencja widoczni oferuje pełny zakres działań Adwords. Realizuje reklamy w wynikach wyszukiwania, na stronach partnerskich, które przyłączyły się do systemu reklam Google, na urządzeniach mobilnych, a także w systemie Google Shopping. Agencja oferuje także remarketing, czyli reklamy wyświetlane użytkownikom, którzy już odwiedzili wcześniej stronę klienta. Korzyścią usług Adwords jest model rozliczenia za kliknięcia w reklamę, a nie za samo wyświetlenie. Linki sponsorowane Google Adwords skutkują natychmiastową widocznością firmy na pierwszej stronie Google, dlatego są szybką metodą na dotarcie do klientów. Sprawdź ofertę na: https://widoczni.com/kampanie-adwords/

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Google

Agencja widoczni oferuje skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych. W następstwie działań SEO, sklepy internetowe generują większą liczbę odwiedzin, a w efekcie także większą sprzedaż. Obok standardowych działań optymalizacyjnych, pozycjonowanie dla sklepów dotyczy także takich działań jak:

  • tworzenie unikalnych i wartościowych opisów produktów
  • prace nad funkcjonalnością sklepu
  • optymalizację współczynnika konwersji i wiele innych.

Celem pozycjonowania sklepu nie jest zdobywanie ruchu w sklepie, ale pozyskanie sprzedaży. Dlatego rezultaty działań liczone są w postaci zysku ze sprzedaży.

Agencja oferuje klientom także takie działania jak:

• kampanie reklamowe na Facebooku i social media marketing
• optymalizacja konwersji
• projektowanie i realizacja serwisów www
Misją firmy jest zwiększanie zysku klientów poprzez wykorzystanie siły marketingu internetowego.

SERWISY PRODUKTOWE